Home Pole Oferta Scenariusze Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Sherwood?

Mieszkasz w Krakowie, Niepołomicach, Bochni, Dobczycach, Wieliczce, Myślenicach lub w ich okolicach?

Świetnie!...gdyż możemy obiecać Ci niezapomniane wrażenia, możliwość sprawdzenia umiejętności: współpracy w grupie, czujności, celności, sprytu czy zwinności…

...ale to zaoferuje Ci niemal każde pole paintballowe…

Dzięki nam przeżyjesz coś więcej…

Zapraszamy Cię do odwiedzenia pola paintballowego Sherwood znajdującego się we wsi Niegowić w gminie Gdów, 45 minut jazdy samochodem z Krakowa, blisko innych miast i miejscowości – Wieliczka (15 min), Dobczyce (20 min), Bochnia (15 min), Niepołomice (20 min).

* Bardziej zróżnicowana gra

Pole położone jest na lekko opadającym stoku porośniętym laskiem iglasto-liściastym. Dzięki delikatnemu nachyleniu, możecie poprowadzić atak z różnych pozycji – położonych wyżej lub niżej, wykorzystując naturalną rzeźbę terenu i przewagi, jakie oferuje. Nagromadzenie drzew i krzewów dodaje realizmu prowadzonym akcjom, wpływając na dynamikę gry. Zarówno zwolennicy brawurowych rajdów okrążających, jak i cierpliwi myśliwi czekający na nieostrożnego gracza, z powodzeniem będą mogli wykorzystać atuty, jakie daje leśny gąszcz. Czy znajdując się kiedyś pod ostrzałem utknąłeś w martwym punkcie i pozostało Ci dać się trafić lub poddać się? To nie do pomyślenia w Sherwood.

* Więcej dynamiki i nieprzewidywalności

Na naszym polu zawsze masz wybór i drogę ucieczki. Bądź szybki, zmieniaj lokalizację, żądl i kąś przeciwnika. Specjalnie w taki sposób zaprojektowaliśmy pole byś mógł – dzięki lokalizacji przeszkód i naturalnej roślinności – wycofać się, odczekać, przegrupować i zaatakować z innej pozycji. To sprawia, że zabawa jest bardziej dynamiczna i nieprzewidywalna. Nieprzewidywalność nie dotyczy jednak naszego sprzętu, na nim możesz polegać jak "na Zawiszy"…

* Sprzęt najwyższej klasy

Dołożyliśmy szczególnych starań by markery, którymi dysponujesz były najwyższej jakości – celne, nie zacinające się i nie ścinające kulek. Tipmann 98 Custom to już legenda wśród fanów paintballa. Do tego maska zapewniająca szeroki kąt widzenia, wyposażona w szybki zapobiegające parowaniu. Niby drobiazg, jednak gdy robi się „gorąco” bardzo znaczący. Siniaki? Na to również mamy rozwiązanie i zapewniamy kamizelki, które ochronią Twój korpus.

* Doskonałe miejsce do spotkań ze znajomymi

Pamiętaj jednak, że w rozgrywce nigdy nie jesteś sam! Możesz być samotnym wilkiem i w pojedynkę rozprawiać się z wrogiem, lecz w paintballu to najczęściej współpraca w grupie przynosi najlepsze rezultaty. Zaproś znajomych, odkryjcie razem nowy rodzaj rozrywki i satysfakcję, jaką daje rywalizacja bądź dążenie do wspólnego celu. Gwarantujemy, że do chwil spędzonych w Sherwood będziecie długo wracać.

Podsumujmy… pole zaprojektowane w sposób zwiększający dynamikę i nieprzewidywalność rozgrywki, niezawodny, najwyższej klasy sprzęt, doskonałe miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich znajomych. Potrzebujesz czegoś więcej?

Przygotuj się na 50 arów mocnych wrażeń.

 

  Home Pole Oferta Scenariusze Kontakt